03805536702

Yağmur, Çamur, Kar Bizce sorun yok !

Yağmur, Çamur, Kar Bizce sorun yok !


Uzun ve sıcak bir yaz' ın ardından havaların soğumasıyla birlikte, çoğu evhanımı halılarını kış ve yaz mevsimleride yıkatebileceği güvenli bir halı yıkama fabrikası aramaktalar.

Bu süreçte tüm yurdu etkisi altına yoğun yağmurlar, haberler aracılığıyla yapılan yoğun yağış uyarıları nedeniyle, YÜKSEL HALI YIKAMA ailesi olarak halı yıkatma programınızı ertelememeniz için bu yazıyı yazma gereği duyduk.

YÜKSEL HALI YIKAMA  fabrikası olarak hava şartları ne olursa olsun, hizmet süremizi değiştirmeden rutin bir şekilde halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Bazı bayanların aklına halı yıkama denilince bir binanın terası, güneş gören boş bir arazi yada firmanın kapısının önünde askılara asılmış halılar gelir. Bu görüntüler halı yıkama denilince maalesef bir çok insanın bilinç altına yerleşmiş vaziyettedir. Havalarda yağışlı olunca bu şartlarda halı yıkama işleminin yapılamayacağı yada halıların kurumasının zor olacağı düşünülüyor. Evet yukarıdaki şartlarda halı yıkama ve kurutma işlemi gerçekten zor ve sağlıksız olurdu.

YÜKSEL HALI YIKAMA ailesi olarak kurulduğumuz yıldan beri halı yıkama sektöründe bu görüntülere hiç sahne olmadık. Sizlerden teslim aldığımız halılar yıkanma ve sıkma işleminden sonra tamamen hijyenik şartlarda izole edilmiş kurutma fırınımızda kısa ve sağlıklı bir şekilde kurutulup kontrol ve paketleme ünitelerinden geçirilip servise hazır hale getirilir.

Hava şartları ne olursa olsun yağmur, çamur, kar hiç farketmez, halı yıkama hizmeti için ücretsiz servisimiz ve deneyimli kadromuzla bir telefonla kapınızdayız .

Yüksel Halı Yıkama Fabrikası Servis Telefon : 0380 553 6702