Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Düzce Halı Yıkama ustalık, deneyim ve kaliteli hizmet gerektiren bir sektördür. Halılarınız ev yada iş yerinden makbuz veya sms karşılığında teslim alınarak numaralandırılır. Tüketiciler bu konuda hassas davranıp seçici olmalıdırlar, aksi takdirde bir çok aksiliklerle karşılaşarak kendilerine hiç bir şekilde muhattap bulamaz hale gelebilirler. Biz Yüksel Halı Yıkama olarak kesinlikle verdiğimiz hizmetin arkasında duran kurumsal bir firmayız. Kışın halıları yıkamayı bırakın havalandırmak bile zor iştir ancak sağlıklı bir ortamda yaşamak içinde halılarımızın mutlaka belirli periyodlarla temizlenmeye veya yıkanmaya ihtiyacı vardır. Bırakın halınız yada diğer ürünleriniz olduğu yerde dursun ve Yüksel Halı Yıkama’ nın profesyonel ekibi bunları siz hiç zahmete girmeden tertemiz yapsın.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz. Modern makinelerimiz, sağlığa ve doğaya elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama bir uzmanlık işidir. Bırakın bu işi biz yapalım siz temizliğin keyini sürün.

Hijyenik bir ortamda yıkanmış ve kurutulmuş halılar sağlıklı bir ortamda yaşamamızı kolaylaştırır.

Ucuza yıkatmayın, halınızı yıpratmayın.

Halı Yıkama Fabrikasında Olması Gerekenler;

  1. Tam Otomatik Halı Yıkama  Makinesı
  2. Yer de yıkama makinesi ( hassas ve narin halılar için )
  3. Kapalı ortamda kurutma
  4. Toz alma veya paketleme makineleri
  5. Verdiği hizmet ile gerekli bilgiye sahip personeller
  6. Hijyen ve sağlık için gerekli iş yeri
  7. Hizmet vereceği iş ile ilgili tüm bilgileri bilmek

Bu şartları sağlayan firmalara halılarınızı teslim etmenizi öneriyoruz. Düzce halı yıkama fabrikamız bütün bu şartları sağlamaktadır. Yüksel halı yıkama olarak siz zahmet etmeden biz halılarınıza gereken özeni göstererek temizliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir